Kolorystyka

Wybierasz kolczyki dziecięce i nie wiesz, jaki kolor wybrać? Inspiruj się naszymi wskazówkami, jaki kolor złota i kamieni wybrać.

Kolorystka według złota

Wybierając złoty kolor dziecięcych kolczyków, nie zapominaj o typologii kolorystycznej swojej córki. Ważny jest kolor skóry i włosów. Wystarczy spojrzeć na to, czy odcień skóry Twojej córki jest ciepły czy zimny.

Typologia według koloru kamienia

Podobnie jak przy wyborze złota i wyborze koloru kamienia w biżuterii dla dzieci, możemy użyć kolorowej typologii skóry i włosów. W przypadku typów ciepłych odpowiednie są inne odcienie kolorów niż w przypadku dziewcząt, których kolor jest chłodny.

 • Kolczki dla dziewczynek z ciepłym tonem skóry

  Blondynki z ciepłym tonem skóry

  Delikatność dziewczynki z pewnością podkreślą kamienie w ciepłych odcieniach. Idealna dla nich jest ciemnoniebieski ale również odcienie zieleni czy szmaragdu.

 • Kolczyki dla blondynek z chłodnym tonem skóry

  Blondynka z chłodnym tonem

  Podle barevné typologie je vhodné volit barvy kamínků v barvě růžové a ametystově fialové, které příjemně doplní chladny tón jejich pleti.

 • Kolczyki dla brunetek z ciepłym tonem

  Brunetki z ciepłym tonem skóry

  Dla tego typu dziewczynek, najbardziej odpowiednie kamienie to czerwony, pomarańczowy lub żółty. Rozjaśnisz i podkreślisz ich koloryt skóry.

 • Kolczyki dla brunetek z chłodnym tonem skóry

  Brunetki z chłodnym tonem skóry

  Jeśli twoja córka ma jasną skórę i jest brunetką, najlepsze dla niej będą kolczyki z kamieniami w kolorze jasnym, różowym, czerwonym lub rubinowym.

 • Kolczyki dla czarnowłosych

  Czarnowłose

  Jeśli twoja mała dziewczynka ma czarne włosy, jej urok najlepiej będzie utrzymywał szmaragdowozielony, ciemnoniebieski lub purpurowy ametyst bez względu na ton jej cery.

 • Kolczyki dla rudowłosych

  Rudowłose

  Dla małych rudowłosych, o jasnej karnacji najlepszym wyborem jest jasna biel. Do rudowłosych dziewczynek o ciemnej karnacji najlepiej pasują zielone odcienie.

Wybrać kolczyki

Nasze certyfikaty i metody płatności